SPA & Wellness

SPA & Wellness SPA & Wellness
SPA & Wellness
SPA & Wellness
Chwila wytchnienia...

W wyjątkowych, zabytkowych wnętrzach znajda Państwo spokój i możliwość najgłębszego relaksu. Elegancja wnętrz w połączeniu z niespotykaną dbałością o Gości sprawi, że zechcą Państwo do nas często wracać. SPA to obietnica relaksu, a my z przyjemnością zapraszamy Państwa do tego świata, który tworzymy z pasją dla naszych Gości.
Godziny otwarcia SPA:
codziennie 09.00 - 21.00.

REGULAMIN SPA MENU SPA

PAKIETY DAY SPA

SPA & Wellness
Kosmetyka Menu SPA
Kosmetyka
Kosmetyka
Wyjątkowe rytualy

W gabinetach kosmetycznych wykorzystujemy kosmetyki firmy BABOR, których siła to moc natury i potęga nauki. Poszukiwanie wysokiej jakości składników aktywnych, tworzenie nowych koncepcji i produktów - wszystko to odbywa się przy współpracy z wiodącymi ośrodkami badawczymi. Nieodłącznym elementem marki jest doświadczenie, to na jego podstawie możliwe jest stworzenie rytuałów pielęgnacyjnych o niesamowitej sile działania.
W gabinetach masażu mogą się oddać Państwo w ręce wspaniałych terapeutów. Masaże wykonywane są na naturalnym oleju ze słodkich migdałów z dodatkiem aromatycznych maseł.

REZERWUJ ZABIEG

Menu SPA
 Atrakcje Wellness  Atrakcje Wellness
 Atrakcje Wellness
Atrakcje Wellness
Rekreacja

Strefa Wellness Pałacu Wiechlice to kryty basen o powierzchni 60 m. kw oraz strefa saun, gdzie czekają na Państwa sauna fińska, łaźnia rzymska.

Dzięki Strefie Wellness mają Państwo możliwość spędzenia wolnego czasu w miejscu godnym rzymskich Bogów i Bogiń.
Nie bez przyczyny nasz basen, często porównywany jest do term rzymskich. Obok basenu znajduje się strefa saun.

 Atrakcje Wellness
Siłownia
Siłownia
Na sportowo

Zapraszamy także do korzystania m. in z siłowni znajdującej się na pierwszym piętrze budynku SPA. Znajdą tam Państwo między innymi rowery stacjonarne do spinningu, bieżnie, strefę do ćwiczeń z obciążeniem, worek treningowy oraz ergometr. Do dyspozycji są również urządzenia wspomagające odchudzanie: V- line, Rollmasaż i Wibra line.

Inhalatorium Inhalatorium
Inhalatorium
Inhalatorium
Haloterapia

Pomieszczenie, którego ściany, sufit oraz podłoga mają pokrycie solne. W inhalatorium przeprowadzamy HALOTERAPIĘ, która jest naturalną metodą leczenia z wykorzystaniem soli. Występuje tam specyficzny mikroklimat poprzez wykorzystanie halogeneratora, który wytwarza suchy aerozol solny o ładunku ujemnym. W wielu badaniach potwierdzono korzystny wpływ haloterapii na przewlekłe choroby układu oddechowego, alergie, astmę czy mukowiscydozę. Suchy aerozol solny posiada właściwości bakteriobójcze, a to oznacza że czynniki chorobotwórcze są neutralizowane co uniemożliwia zarażenie się pomiędzy osobami przebywającymi w INHALATORIUM. Poprzez silne oddziaływanie soli na układ oddechowy, mamy tez wpływ na układ odpornościowy krążenia, nerwowy oraz skórę.

Inhalatorium
Floating Floating
Floating
Floating
Specjalna kabina

Szybki, głęboki relaks fizyczny i psychiczny, jest kluczem do lepszego życia. Mamy na to sposób -  Floating - deprywację sensoryczną, która polega na unoszeniu się na powierzchni wody w specjalnie przygotowanej Kabinie wykorzystującej terapię R.E.S.T. Unoszenie się na wodzie w wysoko stężonym roztworze soli EPSOM* oraz temperatura wewnątrz kabiny dostosowana do temperatury ciała powodują odczucie zawieszenia w przestrzeni.

Floating